ďakujeme

"Apiterapia bola doteraz pre mňa neznámym pojmom. Ležať priamo nad úlmi v "Apidomčeku", započúvať sa do melodického bzukotu včielok, zároveň dýchať "medový vzduch", znamená pre mňa úžasný relax. Bzučanie včielok ma hneď uspalo a zostalo vo mne ďaľšie minúty po prebudení. Teším sa na ďaľšie návštevy."

Jolanka

" V apidomčeku sa nám veľmi páčilo, bolo to naozaj veľmi príjemné a upokojujúce. Je tam veľmi silná energia, ktorá sa nedá len tak ľahko popísať. Určite všetkým, čo chcú vyskúšať niečo nové, vrelo odporúčame :) . "

Sandra


" Je to zvláštne. Už pri prvom nádychu cítite uvoľnenie a po pár minútach vnímate, ako sa vám spomalil tep. Musím priznať, že som tam takmer zaspala. Ďakujem za príjemný zážitok. "

Zuzana


"Návšteva tohto apidomčeku bola pre mňa veľmi zaujímavá. Vyvolalo to vo mne veľa otázok. Strávený čas v domčeku bol upokojujúci. Najzaujímavejšie bolo počuť ako včely v úľoch pracujú priamo pod vami."

Michal


" Pobyt v apidomčeku bol pre mňa veľmi relaxačný, je to tam voňavé a čisté. Mala som chvíľu čas pre seba, vyčistiť si hlavu a iba byť. Ďakujem za túto príležitosť."

Ema

"Chcela by som sa Vám poďakovať za príjemné strávené predpoludnie v apidomčeku. Bol to pre mňa zážitok i relax zároveň, keď som vnímala vibrácie včeličiek pri ich práci v úľoch. Teším sa na ďalšie stretnutie a želám veľa ďalších spokojných návštevníkov vo Vašej včelej záhrade. S pozdravom, Veronika "

Veronika

Ema

" Moja prvá návšteva apidomčeka ma zanechala v nemom úžase. Toto, na prvý pohľad nevinné ležanie na úľoch, mi po nedávnej nehode pomohlo aj čo sa týka duševného zdravia a doprialo mi vytúžený oddych. Zjednodušene by som to predstavila ako ničím nerušený relax, pri ktorom vnímate len prítomnosť včielok, zvuky prírody, pocit silnej čistej energie a zabúdate na problémy, či starosti.

Ďakujem, bola to neopísateľná skúsenosť. "